Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене

ТЕМА: Хмарний сервіс, в інтернет

Хмарний сервіс, в інтернет 14 лист. 2022 11:07 #1

• Oto
  • Oto аватар
  • Оффлайн
  • Moderator
  • Дописи: 2479
  • Подякували: 1065
  • Site Sponsor 2017 Author sxem.org Sponsor 2019
Хто підкаже, де в інтернеті знайти хмару з можливістю отримання та відправлення кількох байт по HTTP.
Є наприклад така хмара iocontrol.ru/,
у цій хмарі, є формат який мені зрозумілий
байти "1234" (або якісь ще) відправляються командою
http://iocontrol.ru/api/sendData/Ww1wW/Test_tekst/1234
читання записаних байт, можна командою
http://iocontrol.ru/api/readData/Ww1wW/Test_tekst
відповідь з облака, з потрібними мені 1234 (може бути мах. 16 символів у відповіді)
{"check":true,"value":"1234","date":"14.11.2022 17:16:25","dateUnix":"1668435385","message":"","requestTime":"0.0009"}
Все начебто зовсім не складно, в таком форматі.
І можна було б цей сайт використовувати тільки якщо б він не належав до кацапів, а як розумієте касяпким продуктом користуватися, хоч платним, хоч безкоштовним, це сором для цивілізованих людей.
Пошуком в інтернеті знаходжу багато таких сервісів, але не зрозумію там як практично прочитати - відправити кілька таких байт.
Товариство, якщо є ідеї із цього приводу, підкиньте будь ласка, щоб скористатися якимось зрозумілим хмарним сервісом.
С росийским паспортом - мразь с засранными мозгами!
Адміністратор заборонив доступ на запис.

Хмарний сервіс, в інтернет 19 лист. 2022 17:40 #2

• Oto
  • Oto аватар
  • Оффлайн
  • Moderator
  • Дописи: 2479
  • Подякували: 1065
  • Site Sponsor 2017 Author sxem.org Sponsor 2019
Трохи поюзав інтернет, і вирішив використати хмарний сервіс ThingSpeak™
Трохи вник у сенс як воно працює, і вирішив що цілком підходить під моє завдання,
Якщо коротко в двох словах моє завдання, мікроконтролер + esp-01 відправити кілька десятків байт в хмару ThingSpeak™, потім при необхідності обрахувати-обробити, відредагувати і все відправити назад,
це один пристрій на мікроконтролері.
Другий пристрій, це своя програма на мобільному телефоні Android (пишемо її на appinventor.mit). Яка теж зчитує та відправляє байти у хмару ThingSpeak™.
Таким чином хмару ThingSpeak™ використовую як міст, трохи раніше, саме через це не робив я саморобки з esp-01, так як трохи не вистачало розуміння, як це фізично працювати з хмарним сервісом, і потім далі все це реалізувати на практиці, тепер з цією плямою вирішено .
Як приклад наводжу два види https запиту, які в моєму розумінні можна назвати принципом “хмарного мосту”, тобто те що я описав вище.

Перше, це команда на зчитування даних, робиться вона так
https://api.thingspeak.com/channels/1936766/feeds/last.json
після чого надходить відповідь
{"created_at":"2022-11-19T14:23:57Z","entry_id":4,"field1":"1234"}

Друге, це команда відправлення даних, ця робиться так
Частина повідомлення прихована від гостей. Будь ласка, увійдіть або зареєструйтесь, щоб побачити її.

У цьому прикладі показано все спрощено і мінімально , ​​проте приклад робочий, як приклад використовується чотири символу “1234”.
На практиці туди можна відправляти і після цього приймати кілька сотень символів, мені так багато не потрібно, тому я проводив тестування з відправкою та зчитуванням 150 символів одночасно.
І ще що хочу сказати, так як сервіс безкоштовний, є обмеження на запис даних у хмару, це мінімум через 15 сек.
зчитування можна проводити в десятки разів частіше, але особливого сенсу в цьому немає, тому що дані там оновлюватимуться мінімум через 15 секунд.
Бажаю всім тим, хто цікавиться цією темою, успіхів у цьому напрямі.
С росийским паспортом - мразь с засранными мозгами!
Останнє редагування: 19 лист. 2022 17:41 від Oto.

Хмарний сервіс, в інтернет 19 лист. 2022 20:30 #3

• AndryG
  • AndryG аватар
  • Оффлайн
  • Harness is online
  • Дописи: 20
  • Подякували: 6
  • sxem.org Sponsor 2022
В развитие темы закину ещё вопрос.
Может кто юзает андроид как мост для передачи blouetooth/usb-uart в интернет?

В плеймаркете, что нашел, перебрал - все похоже на поделки для игр за столом: нужен постоянный контроль и тыкание кнопочек. А хочется чтобы старый телефон (android 4.0) с разбитым экраном на зарядке забросить на чердак и забыть о нем.

А может кто сваять может? :)
Модератори: wolf2000, Vakula, Айнцвайдрайченко, Soir