Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3

ТЕМА: MPPT, контролер заряду акумулятора з резерним живленням на мікроконтроллері

MPPT, контролер заряду акумулятора з резерним живленням на мікроконтроллері 06 груд. 2017 18:45 #26

  • Soir
  • Soir аватар
  • Оффлайн
  • Moderator
  • Дописи: 14111
  • Подякували: 5431
  • sxem.org 2019,2020,2021,2022,2023 Respect Author
Прошивку доработал (объединил части). Перезалил.

mren пише:
Якщо використовую ICSP, то помітив, що прошивка повністю не заливається.
Когда-то было такое, но подробностей не помню. Если "длинная" прошивка, то может накапливаться ошибка времени при передачи данных от компьютера до программатора. Можно попробовать изменить скорость. Попробовать другую программу.
Возможно какая-то помеха воздействует на программатор.
Увійдіть до облікового запису, щоб писати повідомлення.

MPPT, контролер заряду акумулятора з резерним живленням на мікроконтроллері 06 груд. 2017 20:53 #27

  • mren
  • mren аватар
  • Оффлайн
  • I'm here long time
  • Дописи: 80
  • Подякували: 11
Прогнав усе - все відпрацювало вірно.

Вже попробував 4-ри програматори, покищо ситуація та ж сама.
Пізніше попробую ще на чистому мікроконтроллері, можливо я щось не врахував з цією китайською платою. Буду прошивати паралельно, це трохи займає більше часу, але хоть так.


Обмеження для температури, при досягненні Т1, Т2, Т4 60 градусів, а Т3 - 40 градусів загорався червоний світлодіод, обнулялися всі реле, та вискакувало табло з помилкою - це я розумію десь пізніше буде, чи його вже зараз можна вставити.
Останнє редагування: 06 груд. 2017 20:57 від mren.
Увійдіть до облікового запису, щоб писати повідомлення.

MPPT, контролер заряду акумулятора з резерним живленням на мікроконтроллері 07 груд. 2017 21:09 #28

  • Soir
  • Soir аватар
  • Оффлайн
  • Moderator
  • Дописи: 14111
  • Подякували: 5431
  • sxem.org 2019,2020,2021,2022,2023 Respect Author
Тестирование батареи...
По мере продвижения понимаю, что нужно было бы с самого начала сделать чуть иначе, поэтому на каждом этапе приходится откатываться и менять все... Функционал не меняется, но проверяйте по возможности как можно больше. Надеюсь общая структура программы уже определилась...
Долучення:
Увійдіть до облікового запису, щоб писати повідомлення.

MPPT, контролер заряду акумулятора з резерним живленням на мікроконтроллері 07 груд. 2017 22:30 #29

  • mren
  • mren аватар
  • Оффлайн
  • I'm here long time
  • Дописи: 80
  • Подякували: 11
Прогнав з різними варіантами. Виявив наступні помилки (в деяких випадках можливо посилання на недописаний код).
Коли відмічено Battery On або OFF. При натисненні кнопки S7 і проблемі зі зворотнім зв'язком з вентилятором(ами) - помилка(ки) вискакують, але буквально через дві секунди (в мене в протеусі десь 2 секунди) відбувається тестування батареї. Хоча на екрані світиться помилка з вентилятором.
Аналогічна ситуація - коли відсутні датчики температури. Тест батареї відбувається.

Коли відмічено Battery OFF. Немає потреби підключати реле К1 та К5. Має бути написано також SKIP і цей тест пропускається.

Якщо всі датчики присутні та є зворотній зв'язок вентиляторів - тест проходить успішно та відбувається перехід на головне меню.

Потім ще таке знайшов.
Якщо виставити U_IN>Uw, то після тестування батареї вискакує головне меню.
Якщо виставати U_IN<Uw, то після тесту батареї - вискакує вікно тест SOLAR PANEL. Тут я розумію просто відбувся перехід на недописаний тест.
Останнє редагування: 07 груд. 2017 22:32 від mren.
Увійдіть до облікового запису, щоб писати повідомлення.

MPPT, контролер заряду акумулятора з резерним живленням на мікроконтроллері 08 груд. 2017 11:37 #30

  • Soir
  • Soir аватар
  • Оффлайн
  • Moderator
  • Дописи: 14111
  • Подякували: 5431
  • sxem.org 2019,2020,2021,2022,2023 Respect Author
Ошибки исправил, проверяйте еще.

mren пише:
Якщо всі датчики присутні та є зворотній зв'язок вентиляторів - тест проходить успішно та відбувається перехід на головне меню.
Не понял. Тестировать батарею и панель не нужно? Что такое "главное меню"?

mren пише:
Якщо виставити U_IN>Uw...
До панели еще не дошел.
Долучення:
Увійдіть до облікового запису, щоб писати повідомлення.

MPPT, контролер заряду акумулятора з резерним живленням на мікроконтроллері 08 груд. 2017 13:32 #31

  • mren
  • mren аватар
  • Оффлайн
  • I'm here long time
  • Дописи: 80
  • Подякували: 11
"Якщо всі датчики присутні та є зворотній зв'язок вентиляторів - тест проходить успішно та відбувається перехід на головне меню." - це речення відносилося, що при виконнані вказаних умов відбулося виконнання самотесту без проблем.

Тестувати панель, акумулятори, джерело SMPS - потрібно.
Головне меню - це наступний малюнок (додаю golovne menu.jpg). Можемо обізвати його якось інакше.

Помилки зникли.
Виявив неточність. Якщо з'являється будь-яка помилка в режимі самотесту і натиснути кнопку MENU, то відбувається перехід в список меню MPPT SET.
Усунення помилки повинне бути лише кнопкою ON.
Долучення:
Останнє редагування: 08 груд. 2017 13:35 від mren.
Увійдіть до облікового запису, щоб писати повідомлення.

MPPT, контролер заряду акумулятора з резерним живленням на мікроконтроллері 08 груд. 2017 15:37 #32

  • Soir
  • Soir аватар
  • Оффлайн
  • Moderator
  • Дописи: 14111
  • Подякували: 5431
  • sxem.org 2019,2020,2021,2022,2023 Respect Author
mren пише:
це речення відносилося, що при виконнані вказаних умов відбулося виконнання самотесту без проблем.
Снова не понял. Только указанных условий (реле, вентиляторы и датчики температуры) или прохождения всего теста (с батареей, панелью др.)?
mren пише:
Усунення помилки повинне бути лише кнопкою ON.
Исправил.

Дальше начинается самое интересное - тест панели. Я к нему подошел, но документ очень тяжело читается. Да и вопросов куча.
Поэтому для начала прошу переписать описание этой части.
1. Разбить хотя бы на несколько абзацев, или на отдельные пункты.

2. Убрать вот эти бесконечно повторяющиеся и загромождающие описание, выражения:
вимкнути реле K6 та реле К5 перевірити умови K6(0.0) і К5(0.0). Якщо стан не підтвердився (перевірка стану 100мс, затримка підтвердження 50мсек)
Замените их, например на такие:
Отключить реле K6 и реле К5 и проверить их состояние.
Или даже так:
Отключить реле K6 и реле К5.
Я уже буду понимать, что каждое действие с реле сопровождается проверкой.

3. Посмотрите окно тестирования панели. Все надписи не помещаются, если их делать, как в тестировании батареи по Вашему рисунку. И вообще, как-то нет одного стиля этих окон...
Долучення:
Увійдіть до облікового запису, щоб писати повідомлення.

MPPT, контролер заряду акумулятора з резерним живленням на мікроконтроллері 08 груд. 2017 18:01 #33

  • mren
  • mren аватар
  • Оффлайн
  • I'm here long time
  • Дописи: 80
  • Подякували: 11
Те речення вже не актуальне. Воно відносилося до нормального проходження тестування акумулятора. Ті помилки вже виправлені.

Йдемо далі.
Зараз поприбираю все те, що повторюється і заважає та викладу кусочок саме по тестуванню сонячних панелей та SMPS.
Буду писати ввімкнули реле ... вимкнули реле ...

Щодо стилю - згоден, але тут мене підводить фантазія.
Вмістив на один екран




Підредагував тестування сонячної панелі та SMPS Файли додаю.


Вкладений файл:

Назва файлу: SMPS.zip
Розмір файлу:10 KB



Вкладений файл:

Назва файлу: solarv2.1-2.zip
Розмір файлу:11 KB
Останнє редагування: 08 груд. 2017 20:30 від mren.
Увійдіть до облікового запису, щоб писати повідомлення.

MPPT, контролер заряду акумулятора з резерним живленням на мікроконтроллері 11 груд. 2017 16:01 #34

  • Soir
  • Soir аватар
  • Оффлайн
  • Moderator
  • Дописи: 14111
  • Подякували: 5431
  • sxem.org 2019,2020,2021,2022,2023 Respect Author
Вопросы (плохо, что на пункты Вы не всё разделили):
реле всі вимкнені - стани (0.0)
Означает ли это, что должны быть проведена проверка состояния всех реле? Или это просто исходное состояние перед тестом?
Якщо по часу день - видати ERROR
Как определить день/ночь?
Куда видати Cloudy
Куда?
Чи можливо таке меню потрібно...
Это Вы мне скажите, нужно или нет. Мне все равно. Я лишь предлагаю перейти в этом вопросе к единообразию.
Сейчас по всем тестируемым параметрам возможны следующие состояния: WAIT, RUN, OK, SKIP, ERROR.
Логично было бы во время теста выводить состояние соответствующих параметров. Исходя из этого и распределить пространство на дисплее.

Кстати, при ошибке реле (неважно, когда она произошла), будет вываливаться окно с ошибками реле.
Увійдіть до облікового запису, щоб писати повідомлення.

MPPT, контролер заряду акумулятора з резерним живленням на мікроконтроллері 11 груд. 2017 16:53 #35

  • mren
  • mren аватар
  • Оффлайн
  • I'm here long time
  • Дописи: 80
  • Подякували: 11
стани (0.0) - початковий старт перед тестом (перевіряти реле не потрібно).

День/ніч визначається через меню ECO. Ми обговорювали це питання, наприклад в період з 25 травня по 10 липня - оптимальний схід о 7.00 - захід сонця 20.00. Відповідно день - з 7.00 по 20.00. Все інше ніч. Тут або це може розрахувати мікроконтроллер, або просто вказати години і до них прив'язатися.



В принципі, для однотипності, напис Cloud можна замінити на ERROR та SKIP. Роз'яснення додаю solar v2.1.doc

Якщо будуть ще якісь зауваження - підправлю.
Долучення:
Останнє редагування: 11 груд. 2017 17:02 від mren.
Увійдіть до облікового запису, щоб писати повідомлення.

MPPT, контролер заряду акумулятора з резерним живленням на мікроконтроллері 13 груд. 2017 12:54 #36

  • Soir
  • Soir аватар
  • Оффлайн
  • Moderator
  • Дописи: 14111
  • Подякували: 5431
  • sxem.org 2019,2020,2021,2022,2023 Respect Author
mren пише:
Ми обговорювали це питання...
Что и когда мы обговаривали остается не более, чем разговорами. Программу я пишу по описанию, если результаты или предмет наших обсуждений никак не отражены в описании, значит это не нужно и этого не будет. В описании я не нашел определения дня и ночи. Правда и описание у меня уже состоит из 5 или 6 документов. Одни других то ли дополняют, то ли противоречат...

Добавил тестирование панели (не полностью), но это лишь очередной шаг к тупику.
Во-первых, уже не один раз указывал: из-за растущей сложности программы мне все труднее и труднее удерживать всё под контролем. Скоро будет достигнута критическая черта, после которой продолжение работы над проектом станет просто невозможным.
Во-вторых, в нынешнем виде проект в Proteus уже не позволит Вам проводить тестирование и дальнейшую отладку в симуляторе. Поэтому здесь нужно или расширять проект - добавлять реле с переключениями каких-то напряжений, токов... или испытывать на макете, максимально приближенном к реальному устройству, или уже на финальном железе. Первый вариант по ходу действия тоже должен будет становиться все сложнее и сложнее, а по факту вряд ли таким образом удастся все проверить, второй вариант кажется тяжело реализуемым, а третий - просто опасный.
В-третьих, снова к прошлым обсуждениям: принятый алгоритм работы не рассчитан ни на настройку, ни на отладку, ни на анализ возникающих проблем - должен запуститься или сразу, или не запуститься никогда. Ситуацию "или сразу", как вероятную, я исключил уже давно.
Но без Вашего тестирования я тоже не могу двигаться дальше.
Долучення:
Увійдіть до облікового запису, щоб писати повідомлення.

MPPT, контролер заряду акумулятора з резерним живленням на мікроконтроллері 13 груд. 2017 15:55 #37

  • mren
  • mren аватар
  • Оффлайн
  • I'm here long time
  • Дописи: 80
  • Подякували: 11
Надаю роз'яснення до режиму ECO:
Переходимо в під-меню ECO
Режим ECO- по замовчуванню вимкнено (OFF)
Ввімкнення режиму ECO переводить пристрій в режим ввімкнення сонячних панелей за сонячним календарем по годинах з переходом на літній і зимовий час.
З 25 травня по 10 липня - оптимальний схід о 7.00 - захід сонця 20.00. Відповідно день - з 7.00 по 20.00. Все інше ніч.
З 1 травня по 24 травня та з 11 липня по 30 липня - схід о 7.15 – захід о 19.30.
З 15 квітня по 30 квітня та з 1 серпня по 21 серпня – схід о 7.30 – захід о 19.00
З 25 березня по 14 квітня та З 21 серпня по 8 жовтня схід о 7.45 – захід о 18.30
З 20 лютого по 24 березня та з 9 жовтня по 2 листопада схід о 8.00 – захід о 17.45
З 28 січня по 19 лютого та 3 листопада по 25 листопада схід о 8.30 – захід о 17.00
В період з 26 листопада по 27 січня схід о 9.00 захід о 16.00
В режимі ECO є два варіанти роботи
ON- опрацьовується стандартний режим ECO по сонячному календарю.
OFF – стандартній режим роботи пристрою.

Якщо так можливо реалізувати, по датах.
Тоді додаю оновлення Setting -v3.4

По тестуванню:
В Proteus я ввів реле для перевірки тесту сонячної панелі.
Макетка ще не повністю готова, буду старатися до вихідних закінчити.

По останній прошивці.
Якщо ввімкнено BATTERY=ON
При тесті сонячної панелі:
При умові U_IN>Uw. Процес доходить до етапу PWM_U на максимум - тут все вірно.
PWM_I стоїть на нулі. Через 5 сек. відбувається перехід на головне меню. - Навпроти MK_ON_ОFF та SOLAR PANEL так і залишаються написи Wait. Має бути MK_ON_ОFF - ОК та SOLAR PANEL - ОК
Тут мабуть ще не дописано.
При умові U_IN<Uw - скрізь написано WAIT. Тест далі не йде.

Якщо вимкнено BATTERY=OFF
При тесті сонячної панелі:
В будь-якій умові U_IN<Uw або U_IN>Uw нічого не відбувається.

Я вже думав, можливо для спрощення PWM_U=100%, а PWM_I тримати на умові I_IN=Im. Замір зробити протягом 5 сек. А вже плавне нарощення я реалізую в самому DC_DC.
Долучення:
Останнє редагування: 13 груд. 2017 16:34 від mren.
Увійдіть до облікового запису, щоб писати повідомлення.

MPPT, контролер заряду акумулятора з резерним живленням на мікроконтроллері 17 груд. 2017 08:43 #38

  • Soir
  • Soir аватар
  • Оффлайн
  • Moderator
  • Дописи: 14111
  • Подякували: 5431
  • sxem.org 2019,2020,2021,2022,2023 Respect Author
mren пише:
Тоді додаю оновлення Setting -v3.4
Хорошо. Учту.

mren пише:
При умові U_IN<Uw - скрізь написано WAIT. Тест далі не йде.
В этом случае лишь ошибка отображения, должно быть сообщение об ошибке. А переход дальше пока не доделан.

mren пише:
Якщо вимкнено BATTERY=OFF
При тесті сонячної панелі:
В будь-якій умові U_IN<Uw або U_IN>Uw нічого не відбувається.
Программа при тесте панели никак не учитывает BATTERY=OFF - в описании нет. Дальше (тест SMPS) программа еще не дописана, а индикацию ошибки исправил.

В тестировании SMPS не понял выражение:
Зняти показання U_IN та порівняти з UW (при умові для а) і б) що I_IN<1A).
Опишите другими словами. И также немного упорядочите эту часть описания. Очень тяжело для чтения.
Долучення:
Останнє редагування: 17 груд. 2017 10:20 від Soir. Причина: Обновление прошивки.
Увійдіть до облікового запису, щоб писати повідомлення.

MPPT, контролер заряду акумулятора з резерним живленням на мікроконтроллері 17 груд. 2017 12:28 #39

  • mren
  • mren аватар
  • Оффлайн
  • I'm here long time
  • Дописи: 80
  • Подякували: 11
Побудова мекетної плати ще триває, захворів.
На першій сторінці в гугл драйв закинув фото поки що того що є.
По трохи рухаюсь вперед.

Потестував останню прошивку.

Файл SMPS:

Вкладений файл:

Назва файлу: SMPS-2.zip
Розмір файлу:10 KB

В документі детальне роз'яснення.

Зараз перехід на тест відбувається завжди (при U_In<Uw), а повинен лише коли відмічено INSTALL SAFETY=ON.


Помітив, що при тесті сонячної панелі
при U_IN>Uw після закінчення тесту (PWM_I не нарощується) - відбувається перехід на головне меню. І після чого я не можу нічого зробити, кнопка On не працює. Потрібно повторно запустити симуляцію.
перехід на тестування SMPS - не відбувається.

Ще якщо можливо, можна зробити перехід між тестами 3 сек. Швидко проскакує.
Останнє редагування: 17 груд. 2017 12:30 від mren.
Увійдіть до облікового запису, щоб писати повідомлення.

MPPT, контролер заряду акумулятора з резерним живленням на мікроконтроллері 17 груд. 2017 17:04 #40

  • Soir
  • Soir аватар
  • Оффлайн
  • Moderator
  • Дописи: 14111
  • Подякували: 5431
  • sxem.org 2019,2020,2021,2022,2023 Respect Author
Уже не помещается все в голове.
Например, фраза "перейти до наступного тесту" меня полностью дезориентирует. Укажите к какому именно.

Вот здесь пять раз перечитал, так и не понял что с тестированием делать дальше.
Якщо U_IN<Uw, видати ERROR перейти до наступного тесту (перевірити пункт ECO, якщо він був зазаначений, по часу. Якщо по часу день - видати ERROR. Якщо ніч – видати SKIP. Подальший старт після закінчення самотесту відбудеться з акумуляторів, якщо пройшов успішно тест акумуляторів. Панелі перебувають в режимі очікування.
Як тільки буде зафіксовано напругу на сонячних панелях. Перейти на живлення від сонячних панелей).

Для каждого теста уже по паре описаний. Одно в общем документе и еще по отдельным. Наверно я еще должен помнить, что мы когда-то обсуждали и к чему пришли... Но это уже точно мимо кассы.

Прошу собрать описание тестов в один документ с учетом выше изложенного.

В прошивке что-то правил, но застопорился в непонимании где я нахожусь. Продолжу позже.
Долучення:
Увійдіть до облікового запису, щоб писати повідомлення.

MPPT, контролер заряду акумулятора з резерним живленням на мікроконтроллері 17 груд. 2017 21:38 #41

  • mren
  • mren аватар
  • Оффлайн
  • I'm here long time
  • Дописи: 80
  • Подякували: 11
Об'єднав всі три тести в одному документі.
Дописав де не було можливо зрозуміло.

По останній прошивці:
В тестуванні сонячної панелі при U_IN<Uw висвітлюється ERROR, але не відбувається перехід на тест SMPS(якщо було відмічено) або головне меню.
При U_IN>Uw - відбувається тест з переходом, але він дуже швидкий. Якщо можливо - потрібно паузу між тестами 3 сек., щоб було видно результат.
При тесті SMPS: якщо U_IN=0, то тест не відбувається, а на ніжці реле К2 постійно зміюються 0 +5в.

Вкладений файл:

Назва файлу: Test.zip
Розмір файлу:13 KB
Увійдіть до облікового запису, щоб писати повідомлення.

MPPT, контролер заряду акумулятора з резерним живленням на мікроконтроллері 25 груд. 2017 07:38 #42

  • Soir
  • Soir аватар
  • Оффлайн
  • Moderator
  • Дописи: 14111
  • Подякували: 5431
  • sxem.org 2019,2020,2021,2022,2023 Respect Author
Что в окне Test SMPS означает
TEST OK
и что означает
SMPS OK
Это одно и тоже? Тогда зачем?
Или это разные параметры?

---
Test SMPS
На ніжці mk on/off +5v, ввімкнути реле.
Какое реле включить, К2?

---
Доработал тест панели и SMPS. Проверьте.
Долучення:
Останнє редагування: 25 груд. 2017 15:47 від Soir. Причина: Обновление прошивки.
Увійдіть до облікового запису, щоб писати повідомлення.

MPPT, контролер заряду акумулятора з резерним живленням на мікроконтроллері 25 груд. 2017 14:45 #43

  • mren
  • mren аватар
  • Оффлайн
  • I'm here long time
  • Дописи: 80
  • Подякували: 11
По відображенню результату поправив, то фактично одне й теж саме було.

Вкладений файл:

Назва файлу: mppt4.2.4.zip
Розмір файлу:58 KB


Test SMPS - ввімкнути реле К2. Тут я пропустив, вибачаюсь.

Прогнав усі варіанти.
Знайшов лише один недолік:
При тесті сонячної панелі при умові коли U_IN<Uw - відбувається тест. Тут тест сонячної панелі не повинен відбуватися, а повинне висвітитися ERROR та перехід на тест SMPS(якщо було відмічено) або головне меню.

Підготував документ роботи пристрою. Повидаляв повторювання про стани реле.


Вкладений файл:

Назва файлу: Workv2.3-2.zip
Розмір файлу:25 KB
Останнє редагування: 25 груд. 2017 15:41 від mren.
Увійдіть до облікового запису, щоб писати повідомлення.

MPPT, контролер заряду акумулятора з резерним живленням на мікроконтроллері 25 груд. 2017 15:49 #44

  • Soir
  • Soir аватар
  • Оффлайн
  • Moderator
  • Дописи: 14111
  • Подякували: 5431
  • sxem.org 2019,2020,2021,2022,2023 Respect Author
mren пише:
При тесті сонячної панелі при умові коли U_IN<Uw - відбувається тест. Тут тест сонячної панелі не повинен відбуватися
Исправил, прошивку перезалил.

mren пише:
Підготував документ роботи пристрою. Повидаляв повторювання про стани реле.
Буду изучать...
Увійдіть до облікового запису, щоб писати повідомлення.

MPPT, контролер заряду акумулятора з резерним живленням на мікроконтроллері 25 груд. 2017 16:20 #45

  • mren
  • mren аватар
  • Оффлайн
  • I'm here long time
  • Дописи: 80
  • Подякували: 11
Провірив - чудово.
Ще таке питання:
В документі описується зарядка від сонячних панелей та від SMPS.
Відповідно чи можна буде зробити так, щоб при переході на заряд від SMPS -назва в головному меню змінювалася на SMPS?
Фото додаю.
Увійдіть до облікового запису, щоб писати повідомлення.

MPPT, контролер заряду акумулятора з резерним живленням на мікроконтроллері 25 груд. 2017 16:42 #46

  • Soir
  • Soir аватар
  • Оффлайн
  • Moderator
  • Дописи: 14111
  • Подякували: 5431
  • sxem.org 2019,2020,2021,2022,2023 Respect Author
Сделать можно будет, если осилю сам рабочий режим. Начал читать - куча вопросов, отложил...
Увійдіть до облікового запису, щоб писати повідомлення.

MPPT, контролер заряду акумулятора з резерним живленням на мікроконтроллері 30 груд. 2017 22:50 #47

  • mren
  • mren аватар
  • Оффлайн
  • I'm here long time
  • Дописи: 80
  • Подякували: 11
Перша частина макетної плати закінчена.
Під час тестування виявив наступні проблеми:
1. Дуже часто після ввімкнення пристрою, після натиснення кнопки Menu, відбувається перескакування відразу на BATTERY або SMPS. І в подальшому меню скаче через пункт.
2. Перейшовши в меню SOLAR PANEL і натскаючи кнопку S7 є така проблема -
якщо просто натиснути кнопку S7 - зразу вискакує помилка реле К6. Якщо натиснути кнопку S7 і трохи протримати - верифікація реле К6 проходить, але вже на наступному реле К5 знову помилка.
Пряме підключення верифікації як і в симуляції - працює лише для реле К6, вже для К5 воно не спрацьовує.

Якщо робити верифікацію як по схемі - нічого не відпрацювує.
Складається враження, що можливо мало часу для перевірки реле.
Останнє редагування: 30 груд. 2017 22:51 від mren.
Увійдіть до облікового запису, щоб писати повідомлення.

MPPT, контролер заряду акумулятора з резерним живленням на мікроконтроллері 31 груд. 2017 07:51 #48

  • Soir
  • Soir аватар
  • Оффлайн
  • Moderator
  • Дописи: 14111
  • Подякували: 5431
  • sxem.org 2019,2020,2021,2022,2023 Respect Author
Кнопки глянул, вроде в программе все по ним нормально. А при самой установке, когда уже вошли в меню, все работает хорошо, или тоже скачками и прочими глюками?

По реле что делать?
Увійдіть до облікового запису, щоб писати повідомлення.

MPPT, контролер заряду акумулятора з резерним живленням на мікроконтроллері 31 груд. 2017 14:38 #49

  • mren
  • mren аватар
  • Оффлайн
  • I'm here long time
  • Дописи: 80
  • Подякували: 11
Прибрав кнопки і спробував закорочувати виводи - перескакування зникло.
Кнопки використовував PBS-800N
Перерозведу плату кнопок і спробую на тактових кнопках 4.5x4.5. Результат повідомлю.
Зняв осцилограму для всіх реле.


Жовтий сигнал - комутація реле, синій верифікація реле.
Час запізнення появи сигналу складав 26-31 мсек., зас запізнення зникнення сигналу - діапазон 85- 92 мсек.

Якщо можна виставити час переключення реле в такій послідовності, покищо для K5 та К6, щоб перевірити як відпрацює.
Дякую.

Увійдіть до облікового запису, щоб писати повідомлення.

MPPT, контролер заряду акумулятора з резерним живленням на мікроконтроллері 31 груд. 2017 15:11 #50

  • Soir
  • Soir аватар
  • Оффлайн
  • Moderator
  • Дописи: 14111
  • Подякували: 5431
  • sxem.org 2019,2020,2021,2022,2023 Respect Author
Время изменил, но вот до этого
Якщо можна виставити час переключення реле в такій послідовності, покищо для K5 та К6, щоб перевірити як відпрацює.
даже не знаю с какой стороны добираться и где это в прошивке...
Долучення:
Увійдіть до облікового запису, щоб писати повідомлення.
  • Сторінка:
  • 1
  • 2
  • 3
Модератори: Wolf, Vakula, Айнцвайдрайченко, Soir