Запрошуємо, Гість
Ім'я користувача: Пароль: Запам’ятати мене

ТЕМА: Чи є варіанти використовувати QR-код у радіоаматорських конструкціях?

Чи є варіанти використовувати QR-код у радіоаматорських конструкціях? 30 жовт. 2018 20:58 #1

  • Oto
  • Oto аватар
  • Оффлайн
  • Moderator
  • Дописи: 2681
  • Подякували: 1160
  • sxem.org 2019,2020,2021,2022,2023,2024 Site Sponsor 2017 Author
Ничего нового придумывать не требуется, нужно просто подумать как можно использовать в своих поделках эту популярную штуковину QR-код (лицензия для использования не требуется ru.wikipedia.org/wiki/QR-код )
Для примера сделал я QR-код ( 60х60 пикселей, количество слов всего:33 символов:191, из них пробелов:32)

все это можно отобразить на графическом экране и считать мобильным телефоном и скопированный текст можно сохранить в тестовом формате, в общем это дело техники.
Вопрос в том в какой области самоделок это можно применить.
Например , как часы, это вроде как не имеет смысла применять, так как все равно информацию нужно считывать мобильным телефоном, а там уже часы и так на видном месте.
В сигнализации? наверно можно но это редкая схема для любительского применения.
В общем если у кого есть идеи , поделитесь.
россия - подлая нацьiя!
Увійдіть до облікового запису, щоб писати повідомлення.

Чи є варіанти використовувати QR-код у радіоаматорських конструкціях? 30 жовт. 2018 23:02 #2

  • Vakula
  • Vakula аватар
  • онлайн
  • Moderator
  • ich bin Ukrainian
  • Дописи: 1731
  • Подякували: 414
  • sxem.org 2019,2020,2021,2022,2023 ukraine-medal Author
Я цим переболів років 3 назад.
Увійдіть до облікового запису, щоб писати повідомлення.

Чи є варіанти використовувати QR-код у радіоаматорських конструкціях? 31 жовт. 2018 12:26 #3

  • mren
  • mren аватар
  • Оффлайн
  • I'm here long time
  • Дописи: 80
  • Подякували: 11
Китайці кругом пихають ці qr коди на своїх товарах. При зчитуванні - переходиш в їхній магазин.

В нашому випадку можна зашивати сторінку розробки даного пристрою, посилання на скачування інструкцій до пристрою, посилання на каталог з новими прошивками пристрою, посилання на софт до пристрою. В промисловості - посилання на термін виробництва та останнє ТО і т.д і т.п.
Останнє редагування: 31 жовт. 2018 12:27 від mren.
Увійдіть до облікового запису, щоб писати повідомлення.

Чи є варіанти використовувати QR-код у радіоаматорських конструкціях? 01 лист. 2018 12:12 #4

  • Oto
  • Oto аватар
  • Оффлайн
  • Moderator
  • Дописи: 2681
  • Подякували: 1160
  • sxem.org 2019,2020,2021,2022,2023,2024 Site Sponsor 2017 Author
Vakula пише:
Я цим переболів років 3 назад.
Была какая то идея использования?
mren пише:
В нашому випадку можна зашивати сторінку розробки даного пристрою..
Да, это можно, и для этого достаточно будет статистического рисунка, я про динамические данные, это может быть похоже , как бы на бесконтактный UART.
россия - подлая нацьiя!
Увійдіть до облікового запису, щоб писати повідомлення.
Модератори: Wolf, Vakula, Айнцвайдрайченко, Soir